Domov > Izdelki > stikala > Rotary stikala > KC52B10.001NPS
KC52B10.001NPS
KC52B10.001NPS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KC52B10.001NPS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KC52B10.001NPS
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela KC52B10.001NPS Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 12POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19751 pcs Podatkovni list KC52B10.001NPS DrawingKC Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Serija KC
Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia Druga imena EG5138
KC-52-B-10.001NPS
KC-52-B-10.001NPS-ND
KC52B10.001NPS-ND
Q1615381
Operativna sila 8.770gfm Število pozicij 12
Število Poljakov na palubo 1 Število palub 1
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Indeks ustavi Fixed Lastnosti -
natančen opis Rotary Switch 12 Position SP12T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Globina zadaj plošča 14.20mm
Trenutna ocena 350mA (AC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Copper Alloy Obrnite se na Dokončaj Silver
Vezje na palubi SP12T Angle of Throw 30°
Tip aktuatorja Round (6mm Dia) Dolžina aktuatorja 10.00mm