Domov > Izdelki > stikala > stikala z gumbom > P16EER1FREDRED
P16EER1FREDRED
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P16EER1FREDRED z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P16EER1FREDRED
Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela P16EER1FREDRED Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5071 pcs Podatkovni list P16EER1FREDRED DrawingD16, P16, L16 Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 24V
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-On
Serija P16 Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 110 VAC Vrsta osvetlitve, barva Neon, Red
Lastnosti - Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 8A (AC), 6A (DC)