Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32021A3822K000
B32021A3822K000
B32021A3822K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32021A3822K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32021A3822K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8200PF 10% 1.5KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela B32021A3822K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8200PF 10% 1.5KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 202241 pcs Podatkovni list B32021-26 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1500V (1.5kV)
Voltage Rating - AC 300V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)