Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32231D3105M000
B32231D3105M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32231D3105M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32231D3105M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 20% 250VDC AXIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B32231D3105M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 20% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4202 pcs Podatkovni list B32231 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.472" W, 0.295" T x 1.063" L (12.00mm, 7.50mm x 27.00mm)
Serija B32231 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena B32231D3105M delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) natančen opis 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose