Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32521C1224K000
B32521C1224K000
B32521C1224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32521C1224K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32521C1224K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32521C1224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 366557 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Serija B32521 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-2436
B32521C1224K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.22µF