Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32521N8682K000
B32521N8682K000
B32521N8682K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32521N8682K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32521N8682K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela B32521N8682K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS