Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32522Q8473M000
B32522Q8473M000
B32522Q8473M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32522Q8473M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32522Q8473M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32522Q8473M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 20% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 259685 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Serija B32522 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-4118
B32522Q8473M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 0.047µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 0.047µF