Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32523Q6474K000
B32523Q6474K000
B32523Q6474K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32523Q6474K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32523Q6474K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32523Q6474K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 137397 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)