Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32524Q3225M000
B32524Q3225M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32524Q3225M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32524Q3225M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1280 pcs
Product parameter
številka dela B32524Q3225M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92390 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Serija B32524 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32524Q3225M delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 2.2µF
Aplikacije Automotive; EMI, RFI Suppression
Podobni izdelki
  • del #:B32524Q3685J
  • Proizvajalci:EPCOS
  • Opis:CAP FILM 6.8UF 5% 250VDC RADIAL
  • Na zalogi:48844
B32524Q3106K Image
  • del #:B32524Q3106K
  • Proizvajalci:EPCOS
  • Opis:CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL