Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32526R0226K000
B32526R0226K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32526R0226K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32526R0226K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 63VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1620 pcs
Product parameter
številka dela B32526R0226K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 22UF 10% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS