Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32526R1686K000
B32526R1686K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32526R1686K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32526R1686K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 68UF 10% 100VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
720 pcs
Product parameter
številka dela B32526R1686K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 68UF 10% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6221 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.709" W (41.50mm x 18.00mm)
Serija B32526 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32526R1686K
B32526R1686K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
natančen opis 68µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Zmogljivost 68µF