Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32529C6332K289
B32529C6332K289
B32529C6332K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32529C6332K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32529C6332K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Product parameter
številka dela B32529C6332K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1166382 pcs Podatkovni list B32520-29 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)