Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J1154K289
B32560J1154K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J1154K289 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J1154K289
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
13600 pcs
Product parameter
številka dela B32560J1154K289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS