Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J1474J000
B32560J1474J000
B32560J1474J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J1474J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J1474J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
4800 pcs
Product parameter
številka dela B32560J1474J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 321431 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.374" W (9.00mm x 9.50mm)