Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J6333J000
B32560J6333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J6333J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J6333J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
6400 pcs
Product parameter
številka dela B32560J6333J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS