Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J8223K000
B32560J8223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J8223K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J8223K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32560J8223K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 291304 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 400V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.354" L x 0.224" W (9.00mm x 5.70mm)