Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32560J9102K000
B32560J9102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32560J9102K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32560J9102K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
3200 pcs
Product parameter
številka dela B32560J9102K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 10% 1KVDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 202734 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Serija SilverCap™ B32560
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32560J9102K
B32560J9102K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 1000pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 1000pF