Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32561J6153J000
B32561J6153J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32561J6153J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32561J6153J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B32561J6153J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 399760 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±5%