Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32561J6334J000
B32561J6334J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32561J6334J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32561J6334J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela B32561J6334J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 174528 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.315" W (11.50mm x 8.00mm)
Serija SilverCap™ B32561 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena B32561J6334J delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose