Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562H3225K000
B32562H3225K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562H3225K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562H3225K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32562H3225K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 107173 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.650" L x 0.421" W (16.50mm x 10.70mm)
Serija SilverCap™ B32562 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-DIP
Druga imena 495-76846
B32562H3225K
B32562H3225K-ND
B32562H3225K000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.504" (12.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked natančen opis 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose