Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32562J8224K000
B32562J8224K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32562J8224K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32562J8224K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC 2DIP
(v ameriških dolarjih)
1400 pcs
Product parameter
številka dela B32562J8224K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC 2DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 102840 pcs Podatkovni list B32560-64 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 350V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Serija SilverCap™ B32562
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-DIP Druga imena B32562J8224K
B32562J8224K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Zmogljivost 0.22µF