Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32612A1103J008
B32612A1103J008
B32612A1103J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32612A1103J008 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32612A1103J008
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela B32612A1103J008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 336030 pcs Podatkovni list B32612-14 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)