Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32653A1912J000
B32653A1912J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32653A1912J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32653A1912J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2880 pcs
Product parameter
številka dela B32653A1912J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 130661 pcs Podatkovni list B32651-B32658 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Serija B32653
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32653A1912J
B32653A1912J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 9100pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 9100pF