Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32653A6104J000
B32653A6104J000
B32653A6104J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32653A6104J000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32653A6104J000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2880 pcs
Product parameter
številka dela B32653A6104J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 147513 pcs Podatkovni list B32651-B32658 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)