Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32656S7105K566
B32656S7105K566
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32656S7105K566 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32656S7105K566
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC R BOX
(v ameriških dolarjih)
108 pcs
Product parameter
številka dela B32656S7105K566 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC R BOX Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10798 pcs Podatkovni list B32656S Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 500V Toleranca ±10%
Prekinitev Screw Terminals Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Serija B32656S Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Box
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.945" (24.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
Lastnosti Low ESL ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Zmogljivost 1µF Aplikacije Snubber