Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32911A5682K000
B32911A5682K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32911A5682K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32911A5682K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B32911A5682K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5745 pcs Podatkovni list B32911-B32918 Series, 530v
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 530V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Serija B32911 Ocene X1
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32911A5682K delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 6800pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 6800pF Aplikacije EMI, RFI Suppression