Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32912A3683K000
B32912A3683K000
B32912A3683K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32912A3683K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32912A3683K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela B32912A3683K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 760VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 180513 pcs Podatkovni list B32911-16 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 760V
Voltage Rating - AC 330V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Serija B32912 Ocene X1
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 495-3973
B32912A3683K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije EMI, RFI Suppression