Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32913A4224M000
B32913A4224M000
B32913A4224M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32913A4224M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32913A4224M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B32913A4224M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5450 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 440V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Serija B32913
Ocene X1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3986
B32913A4224M
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.22µF