Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32926A4225M000
B32926A4225M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32926A4225M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32926A4225M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 650VDC RAD 4LD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B32926A4225M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 650VDC RAD 4LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4884 pcs Podatkovni list B32924x4, B32926x4, X2 Class
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 650V
Voltage Rating - AC 350V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Serija B32924*4 Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial - 4 Leads
Druga imena B32926A4225M delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.122" (28.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 2.2µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial - 4 Leads
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije EMI, RFI Suppression