Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > B32928A4106K000
B32928A4106K000
B32928A4106K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B32928A4106K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B32928A4106K000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10.0UF 10% 350VAC RADIA
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela B32928A4106K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10.0UF 10% 350VAC RADIA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10583 pcs Podatkovni list B32924x4, B32928x4 Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 650V
Voltage Rating - AC 350V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Serija B32928*4 Ocene X2
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial - 4 Leads
Druga imena 495-76660
B32928A4106K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 10µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial - 4 Leads
Zmogljivost 10µF Aplikacije EMI, RFI Suppression