Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > B37920K5101J060
B37920K5101J060
B37920K5101J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B37920K5101J060 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B37920K5101J060
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 100PF 50V NP0 0402
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B37920K5101J060 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 100PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4811 pcs Podatkovni list Multilayer ceramic capacitors
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)