Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > B37931K5103K060
B37931K5103K060
B37931K5103K060
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B37931K5103K060 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B37931K5103K060
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Product parameter
številka dela B37931K5103K060 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5612 pcs Podatkovni list X7R Chip Cap
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)