Domov > Izdelki > kondenzatorji > Kondenzator mreže, Arrays > B37940R5150K041
B37940R5150K041
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B37940R5150K041 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B37940R5150K041
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0805
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B37940R5150K041 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5861 pcs Podatkovni list B378(30,31,40,41,71,72)Multilayer ceramic capacitors
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -