Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > B37979G1330J051
B37979G1330J051
B37979G1330J051
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B37979G1330J051 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B37979G1330J051
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Product parameter
številka dela B37979G1330J051 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5690 pcs Podatkovni list C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)