Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41042A4188M
B41042A4188M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41042A4188M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41042A4188M
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B41042A4188M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4362 pcs Podatkovni list B41042 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija B41042
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.693A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.881A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41042A4188M000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 75 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1800µF