Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41554E8109Q000
B41554E8109Q000
B41554E8109Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41554E8109Q000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41554E8109Q000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 63V SCREW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela B41554E8109Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3150 pcs Podatkovni list B41554 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca -10%, +30% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 2.032" Dia (51.60mm) Serija B41554
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.6A @ 100Hz Ocene -