Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41560A9158M000
B41560A9158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41560A9158M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41560A9158M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SCREW
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela B41560A9158M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4130 pcs Podatkovni list B41560,80 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm) Serija B41560
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.4A @ 100Hz Ocene -