Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41605A5279M002
B41605A5279M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41605A5279M002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41605A5279M002
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP
(v ameriških dolarjih)
240 pcs
Product parameter
številka dela B41605A5279M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 27000UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10579 pcs Podatkovni list B41605 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija - Serija B41605
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10A @ 10kHz Ocene -