Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41692A5687Q7
B41692A5687Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41692A5687Q7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41692A5687Q7
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 25V AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 68799 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3456 pcs
Product parameter
številka dela B41692A5687Q7 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 25V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 68799 pcs Podatkovni list B41692, 41792 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca -10%, +30% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Serija B41692
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.95A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena B41692A5687Q 7
B41692A5687Q007
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 155 mOhms
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 250 mOhm @ 100Hz
natančen opis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 250 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 680µF