Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41693A0108Q001
B41693A0108Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41693A0108Q001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41693A0108Q001
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 75V AXIAL
(v ameriških dolarjih)
3080 pcs
Product parameter
številka dela B41693A0108Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 75V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13511 pcs Podatkovni list B41693, 41793 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 75V
Toleranca -10%, +30% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.827" Dia x 1.929" L (21.00mm x 49.00mm) Serija B41693
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can Druga imena B41693A 108Q 1
B41693A108Q1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 22 mOhms
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 mOhm @ 100Hz
natančen opis 1000µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1000µF