Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41851A2338M000
B41851A2338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41851A2338M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41851A2338M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
6000 pcs
Product parameter
številka dela B41851A2338M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 286617 pcs Podatkovni list B41851, 43851 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija B41851
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 840mA @ 120Hz Ocene -