Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41866E8687M000
B41866E8687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41866E8687M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41866E8687M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2100 pcs
Product parameter
številka dela B41866E8687M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85260 pcs Podatkovni list B41866 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija B41866
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.632A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena B41866E8687M
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 72 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 77 mOhm @ 100kHz
natančen opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 77 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 680µF