Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B41890A6107M000
B41890A6107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B41890A6107M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B41890A6107M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
12000 pcs
Product parameter
številka dela B41890A6107M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 121457 pcs Podatkovni list B41890 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija - Serija B41890
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.205A @ 100kHz Ocene -