Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43305A2228M62
B43305A2228M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43305A2228M62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43305A2228M62
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
(v ameriških dolarjih)
320 pcs
Product parameter
številka dela B43305A2228M62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14199 pcs Podatkovni list B43305 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija B43305
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.49A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Druga imena B43305A2228M 62
B43305A2228M062
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 80 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.244" (57.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 100Hz natančen opis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 60 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
  • del #:B43305A2278M
  • Proizvajalci:EPCOS
  • Opis:CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP