Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43305A2827M87
B43305A2827M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43305A2827M87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43305A2827M87
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
(v ameriških dolarjih)
640 pcs
Product parameter
številka dela B43305A2827M87 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31026 pcs Podatkovni list B43305 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija B43305
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.5A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43305A2827M 87
B43305A2827M087
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 210 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 mOhm @ 100Hz natančen opis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose