Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43305A5127M87
B43305A5127M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43305A5127M87 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43305A5127M87
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Product parameter
številka dela B43305A5127M87 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 35726 pcs Podatkovni list B43305 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 450V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija B43305
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 970mA @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena B43305A5127M 87
B43305A5127M087
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.59 Ohms Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.13 Ohm @ 100Hz natančen opis 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
  • del #:B43305A5157M
  • Proizvajalci:EPCOS
  • Opis:CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP