Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43305A9108M62
B43305A9108M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43305A9108M62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43305A9108M62
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
240 pcs
Product parameter
številka dela B43305A9108M62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7229 pcs Podatkovni list B43305 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija B43305
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.38A @ 100Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead Druga imena B43305A9108M 62
B43305A9108M062
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 190 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 140 mOhm @ 100Hz natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 140 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose