Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43310A9828M000
B43310A9828M000
B43310A9828M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43310A9828M000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43310A9828M000
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 892 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela B43310A9828M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 892 pcs Podatkovni list B43310, B43330 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 3.583" Dia (91.00mm) Serija B43310
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16.8A @ 120Hz Ocene -