Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43504A9187M002
B43504A9187M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43504A9187M002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43504A9187M002
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
520 pcs
Product parameter
številka dela B43504A9187M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32343 pcs Podatkovni list B43504 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm) Serija B43504
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 980mA @ 100Hz Ocene -