Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > B43504E0337M002
B43504E0337M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B43504E0337M002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B43504E0337M002
Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
(v ameriških dolarjih)
240 pcs
Product parameter
številka dela B43504E0337M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13619 pcs Podatkovni list B43504 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 420V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm) Serija B43504
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.52A @ 100Hz Ocene -